Spēles noteikumi futbolā

Futbols - bez pārspīlēšanas populārākā sporta spēle pasaulē. Liels skaits pieaugušo vīriešu un sieviešu, kā arī dažāda vecuma bērni spēlē šo lielisko fun ar bumbu, kas attīsta komandas garu, uzlabo spēku, veiklību un izturību un veicina socializāciju.

Oficiālie futbola spēles noteikumi ir ļoti sarežģīti un nav pieejami visiem bērniem. Tomēr bērni mācās spēlēt šo spēli saskaņā ar viņu noteikumiem, izmantojot tikai pamatjēdzienus un apzīmējumus. Jebkurā gadījumā šī komandas spēle vienmēr izrādās neparasti interesanta, aizraujoša un aizraujoša.

Šajā rakstā mēs pievēršam uzmanību vietējiem futbola noteikumiem bērniem, ar kuru palīdzību katrs bērns sapratīs, kāda funkcija viņš veic, un kā jūs varat palīdzēt savai komandai uzvarēt šajā sarežģītajā spēlē.

Bērnu futbola spēles noteikumi

Futbola spēlēs būs nepieciešama īpaša līmeņa platforma, kura garums nepārsniedz 30-40 metrus un 15-30 metrus platumā. Pāri dotā platformai tiek iezīmēta iezīme, kas sadalās 2 daļās, un no sāniem ir iestatīti 6 karogi, no kuriem 4 ir leņķiskie un 2 ir vidēji.

Taisnstūra galos ir uzstādīti vai attēloti identiski 3-4 metru izmēra vārti. Spēles oficiālā versija sastāv no divām 45 minūtēm, kuras atdala ar 15 minūšu pārtraukumu. Ja nepilngadīgo futbolā spēlē ļoti mazi bērni, kuri šajā laikā var nogurst, pusslodzes ilgums bieži samazinās līdz 15 minūtēm, bet pārtraukuma ilgums ir tikai 5 minūtes.

Pirms spēles sākuma visi dalībnieki ir sadalīti divās komandās, no kurām katram ir vienāds skaits spēlētāju no 4 līdz 11, atkarībā no pušu noslēgtajiem līgumiem. Pārējie puiši vienlaicīgi var sēdēt uz sola un gaidīt viņu kārtu.

Katrs komandas dalībnieks futbolā veic īpašu funkciju. Šajā gadījumā spēlētāju lomas var sadalīt dažādos veidos - katrai komandai jābūt vienam vārtsargam, vienam vai vairākiem uzbrucējiem, kā arī pusei un aizstāvjiem. Spēles sākumā katrs spēlētājs aizņem vietu laukā, pamatojoties uz izvēlēto kārtību.

Parasti spēle sākas ar partijām. Ar tās palīdzību tiek noteikts, kura komanda vispirms sāks spēli un kura neatkarīgi izvēlēsies vārtus. Citā versijā bumbu spēlē tiesnesis, un komanda nekavējoties ieiet spēlē, kurai izdevās vispirms to iegūt.

Jebkurā gadījumā spēle sākas no lauka vidus, kur vienas komandas kapteinis vai tiesnesis ieved bumbu spēlē. Nākotnē spēles laikā dalībnieki mēģina piesaistīt viņu pēc iespējas tuvāk pretinieka mērķim un sasniegt mērķi, kā arī neļaut ienaidnieka spēlētājiem uz viņu pusi no lauka.

Saskaņā ar noteikumiem, jebkura spēlētāja, izņemot vārtsargu, spēlēm ar roku futbolā nav atļauts. Pāriet, apstāties un aizstāvēt bumbu šajā spēlē ir atļauts tikai ar kājām. To darot, jūs nevarat novietot katru priekšu viens otram vai ar savām rokām izspiest pārējos puišus.

Jebkurš futbola noteikumu pārkāpums, ko nekavējoties nosaka tiesnesis vai viņa palīgs. Atkarībā no tā, kas noticis, spēlētāju var brīdināt vai noņemt no lauka. Turklāt komandai, kura ir pārkāpusi noteikumus, futbolā var piešķirt brīvu vai soda naudu. Rezultāti, kas iegūti par šādiem streikiem iegūto vārtu skaitu, uzskaita uzvarētāju komanda paralēli pārējiem punktiem.

Gadījumā, ja, pamatojoties uz divām daļām, spēles rezultāts netiek noteikts, saskaņā ar noteikumiem futbols tiek piešķirts papildu laiks. Tikmēr šī nepieciešamība rodas tikai tad, ja spēle noteikti ir uzvarētāja. Draudzības sacensībās ir atļauta izloze.

Tāpat mēs iesakām izlasīt spēles noteikumus pionierbola spēlē .