Laimīgi kopā: Ed Sheeran un Cherry Seaborn par futbolu

Ed Shiran, kura dziesmas aizņem pirmās pasaules karšu līnijas un viņa līgavu Cherry Seaborn, kopā pavado katru brīvo minūti. Otrajā dienā baloži devās uz futbola spēli, priecājās viņu pāra fani un satraukuši sieviešu fanu armiju, kas gulēja un redzēja, ka viņa draudzenes vieta atkal būs brīva.

Sporta pāris

27 gadus vecais Eds Shirāns un viņa draudzene 25 gadus vecā Cherry Seaborn apmeklēja savas mīļākās komandas "Ipswich Town" spēli Anglijas čempionāta duelē pret "Aston Villa", kas notika sestdien Portman Road, Ipswich.

Ed Shiran un viņa līgava Cherry Siborne

Populārais pop dziedātājs un viņa izvēlētais, kas nav tēlotājmākslinieks un strādā kā finanšu konsultants, valkā zilā kluba t-kreklus, ar emocijām noskatījās spēļu neveiksmes no stendiem.

Zvaigžņu atbalsts nepalīdzēja spēlētājiem Ipsvičas pilsētā uzvarēt mačā, tomēr viņu sakaut ar sauso rezultātu 4-0 nejautāja Shirana ...

Nekautrējieties ar jūtām

Ed un Cherry, ziņas par slepenām kāzām, kuras periodiski parādās plašsaziņas līdzekļos, visa spēle parādīja savu drebošo attieksmi pret otru.