Badmintona noteikumi

Mūsdienās arvien vairāk ir ieinteresēta spēlēt badmintonu, jo īpaši vasaras iestāšanās. Tas ir interesants ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Ikviens vēlas sabojāt svaigu gaisu un palaist zāli. Tāpēc tagad mēs centīsimies apgūt badmintona spēles noteikumus un paņēmienus, kā arī noskaidrot, kādām prasībām jāatbilst čemodānam un raketei.

Badmintona tehnika

Spēles nozīme badmintonā ir, izraujot ratiņus caur režģi ar rakešu palīdzību. Šajā spēlē var spēlēt kā divus, tā arī vairāk spēlētājus, galvenais ir tas, ka viņu skaits ir vienāds, jo tas būs jāsadala divās komandās. Vai profesionāļi vairāk nekā četri cilvēki vienā laukā nedarbojas. Ja jūs vienkārši nolēmāt spēlēt uzņēmumu pludmalē, tad spēlētāju skaits tieši būs atkarīgs no vēlamo cilvēku skaita. Spēles mērķis ir mest brīvprātīgo caur tīklu ienaidnieka zonai, vissvarīgākais ir tas, ka viņš pieskaras zemei ​​badmintona platformā. Ja viņš nonāk laukā, šis punkts tiek ieskaitīts pretiniekam. Jo vairāk punktu, jo tuvāk esat uzvaru.

Iesniedzot badmintonā, uzbraucieni ar streiku notiek tikai no apakšas, šajā brīdī raketi nedrīkst pacelties virs jostas līnijas. Iesniedzot pieteikumu, jūs nevarat veikt nepatiesas kustības un sitienus uz slēpošanas aplaupīšanas. Bet tā kā sportisti spēlē, bērniem un amatieriem bieži ir grūti ievērot šos noteikumus. Tādēļ viņa sūta šahtalu, kā likums to izmetot, un tad nosūta raķeti pret pretinieku.

Cik daudz ballītes ir badmintonā?

Spēle sastāv no trim partijām, precīzāk, tas iet uz divām uzvarām. Sanāksme turpinās līdz brīdim, kad viens no spēlētājiem iegūst 21 punktu. Ar rezultātu "20-20", sānis uzvar 2 punktus, un, kad rezultāts ir "29-29", uzvarētājs ir komanda, kas uzņēma 30. punktu.

Pārtraukumi spēlē

Spēles laikā parasti notiek pāris pārtraukumi. Piemēram, ja rezultāts kļūst par 11 punktiem, spēlētājiem tiek piešķirtas tiesības uz minūtes pārtraukumu. Starp pusēm spēlētāji atpūšas divas minūtes. Un trešajā spēlē, kad rezultāts ir 11 punkti, sāniem mainās vietas.

Badmintons bērniem

Bērnu badmintons ļoti atšķiras no profesionālā. Vienkāršotā badmintona laukam nav tīkla. Vienīgā prasība tam - tam jābūt plakanai virsmai bez bedrēm un izciļņiem. Noteikumi ir arī vienkāršoti: uz kādas puses brīvprātīgais nokrita līdz punktam. Un tas, kas ir tuvāks šim pašam brīvprātīgajam, to dod.

"Labais" badmintons badmintons

Slēģi izgatavoti gan no dabīgām izejvielām, gan no sintētiskiem materiāliem. Bet, neatkarīgi no tā, kāda materiāla ir izgatavota no slēpēm, tās lidojuma īpašībām jābūt pēc iespējas tuvākām tām, kuras atzīmētas īstajā spalvīgajā slēpošanas tvertnē ar galvu, kas izgatavots no korķa aizbāžņa un pārklāts ar plānu ādas apvalku:

Tā kā sintētisko materiālu blīvums un īpašības nedaudz atšķiras no dabiskām, ir pieļaujamas novirzes līdz 10%.

Kā izvēlēties reketu badmintonam?

Rakešu rāmis nedrīkst pārsniegt 68 cm garumu un 23 cm platumā.

Stīgas zona:

Kas ir badmintons?

Badmintona spēle ir ne tikai aizraujoša, bet arī nostiprina dažas muskuļu grupas. Turklāt šie vingrinājumi apmāca izturību un reakcijas ātrumu.

Es ceru, ka iepriekš minētie badmintona spēles noteikumi palīdzēs jums izklaidēties un lietderīgi pavadīt laiku. Galu galā, badmintons - lieliska iespēja spēlēt spēles dabā un laba kustīga spēle .